DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAMODZIELNY APARTAMENT


Poznaj Warszawę z perspektywy mieszkańca, mieszkając w samym sercu miasta w tylko swoim, indywidualnym i niezależnym apartamencie wynajętym na czas pobytu.
Korzystaj z większej przestrzeni, lepszych relacji z ludźmi i funkcjonalnych udogodnień domowych, a to wszystko za cenę niższą, niż zapłaciłbyś w hotelu!

Wybierz więcej przestrzeni…

Nasze apartamenty zapewniają więcej miejsca, niż masz do dyspozycji w standardowym pokoju hotelowym. Większość apartamentów posiada osobną sypialnię, co daje Ci nieporównywalnie więcej komfortu!

Wybierz więcej wolności…

Apartament jest Twoją bazą – tu możesz się poczuć jak w domu.

Wybierz większą wygodę…

W pełni wyposażona kuchnia pozwala Ci na pełną dowolność w kwestii posiłków. Możesz zamówić gotowy posiłek lub jeść w restauracjach, ale nie musisz – jeśli chcesz możesz też samodzielnie przygotować to, na co masz właśnie ochotę – tak jak lubisz!

Wybierz więcej elastyczności…

Niezależnie od tego czy przyjeżdżasz na jedną noc z rodziną lub w interesach, czy podróżujesz samotnie przez kilka tygodni, samodzielny apartament to świetny wybór!

Rezerwacji możesz dokonać nawet na 1 noc, a przy pobytach kilkutygodniowych istnieje możliwość negocjacji ceny.

Wybierz opcję korzystniejszą cenowo…

Samodzielne apartamenty są znacznie tańsze niż pokój hotelowy o równoważnym standardzie. Koszty utrzymania pojedynczego mieszkania są niższe w porównaniu do hotelu, co pozwala zaoferować Ci atrakcyjniejszą cenę, ale możesz też zaoszczędzić decydują się na samodzielnie przygotowanie posiłków.

Wybierz więcej prywatności…

Decydując się na zamieszkanie w indywidualnym apartamencie masz zapewnioną pełną prywatność. Spotykasz się z osobą przekazującą klucze w dniu przyjazdu oraz pozostajemy do Twojej dyspozycji jeśli będziesz czegoś potrzebować, ale nie mijasz nas przy każdym wejściu i wyjściu z mieszkania.

Wybierz to co najlepsze z dwóch światów…

Samodzielne apartamenty łączą wygodę mieszkania we własnym mieszkaniu z fachowym serwisem hotelowym. Zapewniamy czyste i świeże ręczniki oraz pościel, jak również regularne sprzątanie podczas Twojego pobytu.

Wybierz bardziej autentyczne przeżycia…

Doświadcz prawdziwej Warszawy i poczuj się jak warszawiak. Samodzielny apartament daje Ci unikalną możliwość cieszenia się miastem tak, jak robią to mieszkańcy, zapewniając wygodny dom – z dala od domu. Czerp jak najwięcej z Warszawy, wybierając mieszkanie, nie tylko miejsce do spania.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAMODZIELNY APARTAMENT W WARSZAWIE

Zarezerwuj teraz!
Sprawdź tanie apartamenty na wynajem!
pomiń pośredników


polski english +48 790 33 22 11 whatsapp  
team@yourfreedom.pl

Aby dokonać rezerwacji wypełnij formularz online lub skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

AKCEPTUJEMY: karty platnicze